36905
Torso.
Slutpris120 SEK
36877
Krus, Rörstrand.
Slutpris200 SEK
36895
Våg, Lindells. Made in sweden.
Slutpris80 SEK
36890
Kanon. Stafsjö. Gjutjärn & trä.
Slutpris650 SEK
36869
Glas-skulptur. Delfin, FM Ronneby.
Slutpris80 SEK
36862
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Borstahusen". signerad
Slutpris120 SEK
36906
Mindre hopfällbart bord. Metall & mosaik.
Slutpris80 SEK
36902
Stor Elefant. Keramik.
Slutpris140 SEK
36894
Diverse CD-Skivor. Bl.a AC/DC, Metallica, Black Sabbath, ZZ Top, ABBA, Madonna m.m.
Slutpris500 SEK
36891
ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.
Slutpris200 SEK
36884
ÅKE HOLM. 4 Litografier, 2 med ram & 2 utan.
Slutpris120 SEK
36870
Karaff Lena Engman SEA & 2 Irish coffee glas, oanvänt.
Slutpris120 SEK
36867
GUNNAR NYLUND. Skål, Rörstrand.
Slutpris230 SEK
36866
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
36892
Fat, Patinerad brons med dekor av räv med byte, Otto Meyers eftr, signerad Oys.
Slutpris200 SEK
36888
Diverse glas. Bl.a Holmegaard m.m.
Slutpris160 SEK
36893
Nysilver & Scandia guld m.m.
Slutpris260 SEK
36863
HJALMAR LINDBLOM. Olja på duk. "Hamnen Landskrona", signerad.
Slutpris450 SEK
36886
LISA LARSON, Väggrelief, Gustavsberg.
Slutpris550 SEK
36874
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
36876
ÅKE HOLM. 6 Litografier, ej inramade.
Slutpris100 SEK
36879
Kapsylöppnare, "Ducky", Mässing.
Slutpris320 SEK
36904
Diverse till fiske.
Slutpris290 SEK
36484
Slutpris20 SEK
36540
Slutpris20 SEK
36552
Diverse. Ljusstakar m.m.
Slutpris40 SEK
36394
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.
Slutpris60 SEK
36547
Slutpris40 SEK
36682
Pläd/filt. NAMUR
Slutpris80 SEK
36679
10 Fönsterprydnader i glas. Dekorativa. Samtida. Från nerlagd butik.
Slutpris80 SEK
36551
Diverse verktyg m.m.
Slutpris60 SEK
36170
Diverse glas. Bl.a Kosta, Orrefors, Arcoroc, Skruf m.m.
Slutpris20 SEK
36151
2 Fat. Glas. Samtida.
Slutpris20 SEK
36631
Diverse vinylskivor.
Slutpris40 SEK
36590
Diverse brickor, marschaller m.m
Slutpris20 SEK
34819
Diverse skarfsar.
Slutpris20 SEK
36534
2 Fönsterlampor.
Slutpris20 SEK
34507
Diverse Påsk.
Slutpris40 SEK
36833
Picknick set. Metallfabrik Eskilstuna.
Slutpris100 SEK
36795
7 Vaser. Samtida. Glas, DROM. Visningsex från butik.
Slutpris200 SEK
36812
Bordslampa. Jeppe Christensen 1991.
Slutpris80 SEK
36860
Kökskubbe med låda. Sent 1900-tal.
Slutpris320 SEK
36824
2 Flaskor. Holmegaard. Jul
Slutpris140 SEK
36847
Trimmer. Flymo Multi Trim 250
Slutpris80 SEK
36839
Diverse koppar.
Slutpris80 SEK
36825
ROYAL COPENHAGEN. "Domino", 28 Delar.
Slutpris320 SEK
36838
2 Gustavianska stolar. Proveniens Rektor Bjärup från Bjärupsgården, omklädda.
Slutpris180 SEK
36804
2 Utekrukor. Metall.
Slutpris80 SEK