36785
Diverse handtag & krokar till möbler m.m.
Slutpris120 SEK
36749
DUX TA 6000. Receiver.
Slutpris100 SEK
36719
RAJ-BAN, Solglasögon. RB 3132.
Slutpris500 SEK
36760
Takplafond. Belid, Typ P2152.
Slutpris80 SEK
36766
STEPHAN GIP. Färglitografi, "Strandparti med brygga", signerad & numrerad 112/200,
Slutpris140 SEK
36733
Vrilskål. Signerad L.O. & daterad 1988.
Slutpris100 SEK
36722
Diverse tenn, koppar & malm.
Slutpris80 SEK
36744
MICHAEL KORS, HAMILTON LEGACY BELTED, HANDVÄSKA, Svart.
Slutpris1 500 SEK
36767
EUGEN MONTELIN. Färglitografi, "Trägubbar", signerad & numrerad 144/200.
Slutpris100 SEK
36716
Fickur, tidtagarur & litet bordsur.
Slutpris400 SEK
36786
Diverse spelkulor.
Slutpris100 SEK
36754
SKIL. Skiltool & Multicutter.
Slutpris80 SEK
36762
Taklampa. Massive.
Slutpris80 SEK
36736
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs, BoConcept, Bromma, Cult m.m.
Slutpris80 SEK
36721
Diverse. Allmoge, skrin & hårklipp.
Slutpris80 SEK
36751
Randall RX75R. Guitar Amplifier, 75 Watt.
Slutpris350 SEK
36745
LENA BERGSTRÖM, Orrefors, CARAT, 2 Champagneglas, 2 vinglas & 1 Vas.
Slutpris400 SEK
36769
2 Tavlor. Inköpta i Kongo på 1990-talet.
Slutpris80 SEK
36746
Kikare GLOBE 20-60x60 & stativ HAMA
Slutpris550 SEK
36770
Äldre tavla. Olja på duk, osignerad.
Slutpris80 SEK
35617
RAKEL CARLANDER. Matta, rölakan, osignerad, stiliserad floralt mönster, ull på bomullsvarp.
Slutpris1 900 SEK
36757
Spridare. Ginge.
Slutpris200 SEK
36782
RAADVAD. Äldre bröd skärare.
Slutpris80 SEK
36738
6 Linnehanddukar, Oanvända.
Slutpris140 SEK
36706
STIG LINDBERG. Figurin. Hund. "Skotte". Gustavsberg.
Slutpris80 SEK
36755
2 Äldre flaskor i hållare & 2 glasburkar.
Slutpris80 SEK
36741
Glasfat, Möjligtvis Murano.
Slutpris140 SEK
36773
PAUL HOLSBY. Färglitografi, signerad, daterad -75 & numrerad 51/75.
Slutpris80 SEK
36726
Fiskespön & rullar. Bl.a ABU 444 m.m.
Slutpris180 SEK
34851
Slutpris1 700 SEK
36775
KNUT ANERUD. Akvarell, "Vid Stekenjokk", signerad & daterad 6/8 -72.
Slutpris100 SEK
36787
8 Krukor, samtida. Rosa & guld färg.
Slutpris120 SEK
36747
Projektor. Optoma EP7150.
Slutpris80 SEK
36776
UMAR TELL. Affisch, löst blad, signerad Tell.
Slutpris120 SEK
36727
Äldre vykort i 3 album.
Slutpris200 SEK
36761
Taklampa. Gulmetall & fasettslipat planglas.
Slutpris600 SEK
36731
Äldre tändsticksaskar i trä & Cigarrask.
Slutpris100 SEK
36720
Digital systemkamera. Nikon D60.
Slutpris550 SEK
36723
Diverse. Fisk Laholm, Einar Nerman Kockums, 1 Halsband sötvattenpärlor, Handskar & spegelfat.
Slutpris140 SEK
36737
SONY Handycam, cmos 4,0 megapixels.
Slutpris350 SEK
36712
Kidizoom Smartwatch DX2. VTech, Oanvänd.
Slutpris160 SEK
36732
Bordslampa, "Fillsta", IKEA.
Slutpris80 SEK
36788
Diverse äldre svenska sedlar.
Slutpris450 SEK
36735
Diabildprojektor. Ennamat Autofocus.
Slutpris80 SEK
36707
Diverse Elefanter. TRÄ.
Slutpris100 SEK
36771
Tavla. Oljetryck.
Slutpris140 SEK
36763
Taklampa. Plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-talet.
Slutpris180 SEK
36781
Diverse beslag till möbler.
Slutpris80 SEK