28354
Diverse. Bl.a Kamebroscher, klockor Swatch, äldre fingerborgar, reservoarpenna m.m.
Slutpris850 SEK
28348
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Rosenthal, Höganäs m.m.
Slutpris120 SEK
28276
GUNNAR NERLUND. Olja på pannå, "Vinterlandskap", signerad & daterad 1965.
Slutpris80 SEK
28277
GUNNAR NERLUND. Olja på pannå, "Härjedalen", signerad & daterad 1963.
Slutpris80 SEK