36577
LENNART ROSENSOHN. Färglitografi, "Sabbatsljus", signerad och numrerad 241/250.
Slutpris80 SEK
36573
LENNART ROSENSOHN. Färgetsning, Figurstudie chassidier, signerad och numrerad 28/80.
Slutpris80 SEK
36525
STOL. Marcel Breuer för Thonet (typ Bauhaus), Cantilever stol, modell S32, Italy.
Slutpris80 SEK
36512
Diverse. Bl.a skål "Viol" Eva Englund Orrefors, miniatyrskål Kjell Engman Kosta Boda, Nysilver m.m.
Slutpris100 SEK