Kategorier

Avslutad
36513
Skål "Hallon" Orrefors & vas mässing/lack Kina.
Slutpris120 SEK
Avslutad
36526
Diverse Keramik & porslin.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36524
Tidningsställ för vägg. Teak,
Slutpris200 SEK
Avslutad
36528
Bestick. 36 delar, ALP, Nysilver. 12+12+12.
Slutpris120 SEK
Avslutad
36529
Diverse dockkläder & tillbehör.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36517
Diverse böcker & pocket.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36511
FLORA GARDEN (DANICA), SERVERINGSSKÅL (Skadad), Porslin med förgylld & polykrom dekor. Royal Copenhagen, No 20 3544, "Viola Epipsila Ledeb"
Slutpris400 SEK
Avslutad
36486
Diverse elefanter.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36510
Drejareverktyg från Lars Drejares hem. Bl.a Kavalett, glasyrtång m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36522
Golvlampa. Fagerhult.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36530
Dammsugare. Miele. Allte.
Slutpris650 SEK
Avslutad
36519
Ljusplåt. Mässing, 1900-talet.
Slutpris450 SEK
Avslutad
36499
Diverse plåtburkar m.m.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36509
Silver. 6 Delar, 118 gram.
Slutpris650 SEK
Avslutad
36508
Bordsur. Empire-stil, tidigt 1900-tal.
Slutpris140 SEK
Avslutad
36500
2 Glasvaser. Art Deco.
Slutpris320 SEK
Avslutad
36523
2 Pinnstolar. 1900-talet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36506
Kinamatta. 1900-talet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36516
Diverse vinylskivor + back.
Slutpris180 SEK
Avslutad
36462
Guldpendyl. Westerstrand, Töreboda
Slutpris180 SEK
Avslutad
36198
Spegel. Rotting.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36429
ABBA. The photo book. oanvänd, inplastad.
Slutpris200 SEK
Avslutad
36465
SYRIL ASSINIBOINE. Litografi, "To the beat of the drum", signerad & numrerad 381/500.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36441
72 Tomtar. 3 Modeller, oanvända.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36457
Orientmatta. Persisk, Balouch.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36463
Panasonic Blue Ray Disk SA-BTT230 & högtalare.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36447
Väska, DON DONNA.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36468
LARS-ERIK KARLSSON. Litografi, "Geronimo", signerad, numrerad 19/200 & daterad -87.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36455
TAPIO WIRKKALA. 8 Whiskyglas, "Gaissa", Iittala.
Slutpris180 SEK
Avslutad
36446
30 T-shirt, 7 Small, 11 Medium, 7 Large & 5 X-Large, oanvända.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36448
2 Silvermynt. 5kr 1966 & 50kr 1976.
Slutpris160 SEK
Avslutad
36430
Kryddburkar, Gustavsberg.
Slutpris160 SEK
Avslutad
36437
3 Vaser. Samtida. Glas. DROM, oanvända
Slutpris100 SEK
Avslutad
36440
72 förpackningar snäckor.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36459
Väggur. Junghans.
Slutpris160 SEK
Avslutad
36452
Skrivbordsuppsats. 5 delar, 800/1000 silver & glas, Tyskland, sekelskiftet 1900.
Slutpris650 SEK
Avslutad
36436
Diverse elefanter.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36464
Stor Canvastavla. Venedig.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36450
Diverse elefanter.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36469
BIRGIT LEWIS-JONSSON. Akvarell, "Småbåtshamn", signerad & daterad -96.
Slutpris650 SEK
Avslutad
36180
Ljusstakar. Ett par, mässing, Dantorp design, Danmark.
Slutpris180 SEK
Avslutad
35408
Diverse barn & ungdomsböcker.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36433
3 Likörglas. "Antik" Reijmyre glasbruk.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36461
Guldpendyl.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36445
Bordslampa. Strindberg-stil, Oriva.
Slutpris100 SEK
Avslutad
36391
Träskulptur. 50cm hög.
Slutpris80 SEK
Avslutad
36401
Uppläggningsfat, samlartallrikar.
Slutpris120 SEK
Avslutad
36381
Golvlampa. Kosta Elarmatur, mässing, 1900-talet.
Slutpris200 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.