36073
ABU Ambassadeur. No 6000
Slutpris260 SEK
36089
Diverse koppar & malm. Bl.a Gusum m.m.
Slutpris100 SEK
36066
Modellbåt.
Slutpris100 SEK
36064
BUFFE. "Äpplet", Jugend, Ek, tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK
36088
Mikrovågsugn Elvita & brödrost ICA.
Slutpris120 SEK
36061
Matta. Rölakan, Mattema.
Slutpris80 SEK
36068
Väggklocka.
Slutpris180 SEK
36086
2 Figuriner. Royal Dux & Schaubach. Skador.
Slutpris260 SEK
36077
Elefanter.
Slutpris80 SEK
36059
Blomsterhylla. Rotting/glas.
Slutpris100 SEK
36094
Slutpris80 SEK
36055
3 Orentaliska elefanter.
Slutpris100 SEK
36083
Fotogenlampa. Elektriferad.
Slutpris200 SEK
36072
ABU Ambassadeur 5600C, Rullfotsnummer 770900
Slutpris350 SEK
36078
Figurin. Cortendorf, Tyskland.
Slutpris140 SEK
36085
12 Kaffeskedar. Silver, "Aristokrat", EMS, ca: 153gram
Slutpris550 SEK
36087
VIGGO KYHN. Terrin & 2 ljusstakar, Danmark, signerade.
Slutpris100 SEK
36062
Matta. Rölakan.
Slutpris120 SEK
36071
Diverse verktyg.
Slutpris160 SEK
36070
Lykta. ca: 66cm hög.
Slutpris230 SEK
36091
Diverse tenn.
Slutpris140 SEK
36067
Bestick. "Palace", Gense, 101 delar, nysilver.
Slutpris160 SEK
36065
Hörnskåp. Möjligvis Carpati.
Slutpris80 SEK
36084
Ljusstakar, silver, rokokostil, Thorvald Marthinsen Solvvare fabrikk, Norge, 1900-talets första hälft.
Slutpris400 SEK
36058
Vinställ. Smide.
Slutpris320 SEK
36090
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gefle, Bavaria m.m.
Slutpris100 SEK
36056
Moped. REX Miniped, ommålad.
Slutpris1 700 SEK
36063
Matta. Rölakan.
Slutpris140 SEK
36060
Rottingbord med hylla.
Slutpris80 SEK
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
Slutpris350 SEK
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
Slutpris20 SEK
35486
Slutpris40 SEK
35644
Slutpris20 SEK
35731
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
Slutpris60 SEK
35641
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
Slutpris20 SEK
35515
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
Slutpris40 SEK
35715
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
35449
Dramaten. City Shopper.
Slutpris60 SEK
35643
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
35762
Krukor m.m.
Slutpris40 SEK
35666
Taklampa. Keramik & metall.
Slutpris60 SEK
35730
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Slutpris20 SEK
35657
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
Slutpris60 SEK
35753
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
Slutpris40 SEK
35423
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
Slutpris100 SEK