37580
Diverse pärlor & tillbehör, mestadels är oöppnade förpackningar.
Aktuellt bud80 SEK
37604
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Legal byggnation", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37601
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "sommaräng", otydlig signatur.
Startbud80 SEK
37602
CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
Startbud80 SEK
37550
Menniskan eller huru det det ser ut i vår kropp och huru dess organ arbetar. DR. P. Ebenhöch. 1892.
Startbud80 SEK
37596
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "stadsmotiv", otydlig signatur & daterad -86.
Startbud80 SEK
37554
2 Kaffekannor koppar & mässingsklocka. Bl.a C. Furhoff sköfde.
Aktuellt bud80 SEK
37619
HANNE DREUTLER. Bordslampa, Atalje Lyktan för studio Åhus 1984
Aktuellt bud290 SEK