8d 6h
37722
Diverse väskor.
Startbud80 SEK
8d 6h
37737
ÅKE LILJESON. Akvarell, "Benidorm", signerad.
Startbud80 SEK
8d 6h
37697
Matservis, Hackefors,"Modell Wasa", 46 delar.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37690
Diverse julkrukor m.m.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37735
Väggur. S k Amerikaur, Junghans Brothers, tidigt 1900-tal.
Startbud80 SEK
8d 6h
37702
Tomtar. JIE.
Startbud80 SEK
8d 6h
37724
Startbud80 SEK
8d 6h
37743
4 Stolar. "Aron", IKEA.
Startbud80 SEK
8d 6h
37742
Motionscykel. Spartacus 6006.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37734
Äldre spegel. Fasettslipat glas, Ek.
Startbud80 SEK
8d 6h
37708
Diverse tomtar.
Startbud80 SEK
8d 6h
37731
Regäl välling/skeppsklocka. Malm, vikt strax över 7kg.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37713
GÖTE AUGUSTSSON. Vas, Ruda Glasbruk.
Startbud80 SEK
8d 6h
37739
Dammsugare. Volta Equipt.
Startbud80 SEK
8d 6h
37718
Diverse tomtar.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37744
Äldre babysitter Baby Björn & vagga i trä.
Startbud80 SEK
8d 6h
37701
OLAV GYLLENBORG. 2 Vaser.
Startbud80 SEK
8d 6h
37700
SUSANNE ÖHLÉN. 2 Tallrikar. "LÄCKÖ SLOTT". Förmak nr 166.
Startbud80 SEK
8d 6h
37707
Diverse tomtar.
Startbud80 SEK
8d 6h
37692
Diverse textil & hantverk.
Startbud80 SEK
8d 6h
37738
CARSTEN HVISTENDAHL. Färglitografi, "Malagafiskare", signerad, daterad 1962 & numrerad 8/300.
Startbud80 SEK
8d 6h
37716
2 Stora tomtar. Vallis Keramik.
Aktuellt bud230 SEK
8d 6h
37729
Takkrona. Empire-stil, 1900-talet.
Startbud80 SEK
8d 6h
37711
6 Spargrisar.
Startbud80 SEK
8d 6h
37712
AFFA ALEX. Figuriner, 3st, gäss, tenn, Vittsjö.
Startbud80 SEK
8d 6h
37695
3 Delar. Laholms Keramik.
Startbud80 SEK
8d 6h
37709
Diverse julfigurer. Samtida.
Startbud80 SEK
8d 6h
37704
Diverse bestick. Bl.a Bakelit & Tramontina m.m.
Startbud80 SEK
8d 6h
36485
Playstation 2 med tillbehör.
Aktuellt bud80 SEK
8d 6h
37691
Tomte med vagn. Gräfenrode.
Startbud80 SEK
8d 6h
37698
Kaffeservis, Hackefors,"Modell Wasa", 46 delar.
Startbud80 SEK
8d 7h
37693
Diverse lakan, örngott.
Aktuellt bud80 SEK