Börjar: 8 maj 2024 10:08Avslutas: 15 maj 2024 17:00

LÅGT UTROP. 15 MAJ 2024

Avslutad
Diverse. Bl.a plåtburkar m.m.
32049
Diverse. Bl.a plåtburkar m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
SlutprisInga bud
Avslutad
STF 1973-1986. Svenska turistföreningen.
31999
STF 1973-1986. Svenska turistföreningen.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse.
32209
Diverse.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Almenackor. 1898-, Ej kompletta årgångar.
32189
Almenackor. 1898-, Ej kompletta årgångar.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse slipsar, livremmar m.m.
32194
Diverse slipsar, livremmar m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Denver Radio.
32140
Denver Radio.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Brickor & skärbrädor.
32152
Brickor & skärbrädor.
Slutpris40 SEK
Avslutad
2 Stora dukar/tyg m.m. Happy birtday .
32186
2 Stora dukar/tyg m.m. Happy birtday .
Slutpris20 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
2 Äldre studentmössor.
32125
2 Äldre studentmössor.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil.
32131
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
31953
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Diverse textil. stuvbitar.
32138
Diverse textil. stuvbitar.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Matberedare Philips.
32198
Matberedare Philips.
SlutprisInga bud
Avslutad
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil.
32134
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Bridge.
32153
Bridge.
Slutpris20 SEK
Avslutad
KULTUREN- 1953, 1955-1969.
31994
KULTUREN- 1953, 1955-1969.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse textil.
32135
Diverse textil.
Slutpris20 SEK
Avslutad
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
31975
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse textil, dukar.
32136
Diverse textil, dukar.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse sytillbehör. Bl.a garn, stickor, band m.m.
32203
Diverse sytillbehör. Bl.a garn, stickor, band m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
32165
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Spegel. Retro-känsla.
32168
Spegel. Retro-känsla.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse väskor m.m.
32208
Diverse väskor m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
32073
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
32048
Diverse porslin & keramik.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse textil.
32137
Diverse textil.
Slutpris40 SEK
Avslutad
ACKE ÅSLUND. Etsning, signerad & daterad 1918.
31974
ACKE ÅSLUND. Etsning, signerad & daterad 1918.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse.
32204
Diverse.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Atlas, Diercke.  Atlas, der fruhlingsblumen. Illustrationer ur, Gösta Berlings saga, m.m
32025
Atlas, Diercke. Atlas, der fruhlingsblumen. Illustrationer ur, Gösta Berlings saga, m.m
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse textil. Juldukar m.m.
32129
Diverse textil. Juldukar m.m.
Slutpris40 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
32167
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Lampa Cottex prakt m.m.
32197
Lampa Cottex prakt m.m.
Slutpris40 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.