Börjar: 8 maj 2024 10:08Avslutas: 15 maj 2024 17:00
LÅGT UTROP. 15 MAJ 2024
32049
Diverse. Bl.a plåtburkar m.m.
Slutpris120 SEK
31977
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.
SlutprisInga bud
31999
STF 1973-1986. Svenska turistföreningen.
SlutprisInga bud
32209
Slutpris20 SEK
32189
Almenackor. 1898-, Ej kompletta årgångar.
SlutprisInga bud
32194
Diverse slipsar, livremmar m.m.
Slutpris20 SEK
32140
Denver Radio.
Slutpris40 SEK
32152
Brickor & skärbrädor.
Slutpris40 SEK
32186
2 Stora dukar/tyg m.m. Happy birtday .
Slutpris20 SEK
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
32125
2 Äldre studentmössor.
SlutprisInga bud
32131
Diverse textil.
SlutprisInga bud
31953
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
Slutpris40 SEK
32138
Diverse textil. stuvbitar.
Slutpris100 SEK
32198
Matberedare Philips.
SlutprisInga bud
31535
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190.
SlutprisInga bud
32134
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
32153
Bridge.
Slutpris20 SEK
31994
KULTUREN- 1953, 1955-1969.
Slutpris20 SEK
32135
Diverse textil.
Slutpris20 SEK
31975
ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16
SlutprisInga bud
32136
Diverse textil, dukar.
Slutpris20 SEK
32203
Diverse sytillbehör. Bl.a garn, stickor, band m.m.
Slutpris20 SEK
32165
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
Slutpris80 SEK
32168
Spegel. Retro-känsla.
Slutpris20 SEK
32208
Diverse väskor m.m.
Slutpris20 SEK
32073
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
SlutprisInga bud
32048
Slutpris100 SEK
32137
Diverse textil.
Slutpris40 SEK
31974
ACKE ÅSLUND. Etsning, signerad & daterad 1918.
SlutprisInga bud
32204
Slutpris20 SEK
32025
Atlas, Diercke. Atlas, der fruhlingsblumen. Illustrationer ur, Gösta Berlings saga, m.m
Slutpris80 SEK
32129
Diverse textil. Juldukar m.m.
Slutpris40 SEK
32167
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad H. Meeuwis & daterad 1959.
Slutpris20 SEK
32197
Lampa Cottex prakt m.m.
Slutpris40 SEK