Börjar: 29 maj 2024 16:16Avslutas: 6 jun 2024 17:00
6 JUNI 2024
32873
Räth. Politisk Jordglob.
Slutpris120 SEK
32895
Mindre bord. Teak, Tingströms, Valdemarsvik.
Slutpris140 SEK
32876
Gryta, Koppar.
Slutpris80 SEK
32902
MICHAEL QVARSEBO. Tryck.
Slutpris320 SEK
32888
Diverse porslin. Bl.a Rörstrand.
Slutpris80 SEK
32890
Mangelkorg med diverse.
Slutpris140 SEK
32894
10 Kompostgaller.
Slutpris140 SEK
32896
Golvlampa & rök/whiskybord.
Slutpris80 SEK
32881
NILS HÖRK, Snusdosa, Koppar.
Slutpris140 SEK
32903
Gungstol.
Slutpris100 SEK
32905
Taklampa. Trä, mässing & glas.
SlutprisInga bud
32877
4 Skeppsljusstakar. Mässing, fabrikat okänt.
Slutpris180 SEK
32891
Smink bord. Bertil Fridhagen, Bodafors, ommålat.
Slutpris180 SEK
32874
Kolhink. Koppar.
Slutpris180 SEK
32901
HUGO PALMQVIST. Olja på duk, "Stilleben", signerad.
SlutprisInga bud
32698
Diverse krukor.
Slutpris80 SEK
32887
Laholms keramik.
Slutpris100 SEK
32900
PAUL RIESSEN. Litografi, signerad & numrerad 95/200.
SlutprisInga bud
32892
FERDINAND LUNDQVIST. Skrivbord, 1900-talets mitt.
SlutprisInga bud
32904
Ryamatta.
Slutpris850 SEK
32878
Äldre silar, Koppar.
SlutprisInga bud
32882
Fotogenlampa. Majolika, malm, porslin, glas.
Slutpris550 SEK
32690
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda, Pukeberg m.m.
Slutpris40 SEK
32885
Keramik & porslinshundar. Bl.a Schaubach, Italy m.m.
SlutprisInga bud
32893
Soffa & fåtölj. "Egedal", JYSK.
Slutpris80 SEK
32695
Diverse krukor.
Slutpris20 SEK
32906
Taklampa. ÖIA, mässing.
SlutprisInga bud
32886
Chocklad/kaffekanna, mässing, Carl Keijser, Westerås.
SlutprisInga bud
32898
3 Mindre bord. Bl.a Teak.
SlutprisInga bud
32889
Diverse belysning & 2 Ljusstakar. Bl.a Lene Bjerre, malm, alabaster m.m.
SlutprisInga bud
32884
4 Ljuslyktor. "Grand Cru", Rosendahl, Danmark.
SlutprisInga bud
32879
2 Skeppsklockor, Malm, Oanvända.
Slutpris100 SEK
32907
Affisch. "Graw Wolf", Gallerix.
Slutpris80 SEK
32875
Kaffepanna, Koppar.
SlutprisInga bud
32883
Diverse, Bl.a Bing & Gröndal, Laholm, Lampfot malm m.m.
Slutpris180 SEK
32899
Oljetryck på pannå, Efter Rembrandt.
Slutpris80 SEK
32880
3 Skeppsljusstakar. Dorre, mässing, oanvända.
Slutpris160 SEK