Börjar: 10 jun 2024 19:01Avslutas: 18 jun 2024 17:00

18 JUNI 2024

MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, signerad & daterad 1968.
33090
Slutpris550 SEK
ROYAL ALBERT, "Paragon", 9 Kaffekoppar med fat & 10 Assietter.
32919
Slutpris80 SEK
Diverse brännarrör till fotogenlampor.
33077
Slutpris80 SEK
Balja, Emaljerad plåt, Polen.
33081
Balja, Emaljerad plåt, Polen.
SlutprisInga bud
2 OK. Allmoge.
33086
2 OK. Allmoge.
SlutprisInga bud
Bordsmangel. Electrolux.
33088
Bordsmangel. Electrolux.
Slutpris100 SEK
Mattvärp m.m.
33075
Mattvärp m.m.
SlutprisInga bud
5 Matbord.
33089
5 Matbord.
Slutpris260 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Talgoxe med unge", signerad.
33096
Slutpris160 SEK
2 Utomhus vägglampor. KOSTER, Borealis Lights. Oanvända.
33079
Slutpris180 SEK
EBBE HÖGLUND. Olja på duk, "Clown", signerad, Ej inramad.
33097
Slutpris140 SEK
PC & PLAYSTATION spel.
33073
PC & PLAYSTATION spel.
Slutpris140 SEK
Kaffeservis Kina/Japan.
33082
Kaffeservis Kina/Japan.
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad MB & daterad -76.
32952
SlutprisInga bud
4 Ramar. "Saxnäs", IKEA, oanvända.
33071
Slutpris80 SEK
Diverse brännarerör till fotogenlampor m.m.
33087
Slutpris100 SEK
Diverse band.
33074
Diverse band.
Slutpris160 SEK
HARRY OLSSON. Olja på duk, signerad.
33094
SlutprisInga bud
Liten poolpump, Jilong & Ultrasonic.
33072
SlutprisInga bud
ROYAL COPENHAGEN, 6 mindre assietter/askfat.
33070
Slutpris260 SEK
HARALD WIBERG. Litografi, signerad & daterad 1948.
33092
SlutprisInga bud
Värme platta. Holland. Oanvänd.
32562
Slutpris80 SEK
Diverse verktyg m.m.
32631
Diverse verktyg m.m.
SlutprisInga bud
Diverse samlartallrikar. Bl.a Royal Copenhagen, Bing & Gröndal m.m.
33085
Slutpris80 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efter Peder Severin Krøyer, olja på duk, signerad & daterad 1988.
33093
Slutpris200 SEK
GUNNAR STÅLBRAND. Olja på pannå, "Clowner", signerad, Ej inramad.
33098
Slutpris290 SEK
SURROUNDSYSTEM, med dvd-spelare, Canton och Panasonic SA-XR 15.
33065
SlutprisInga bud
HANNA DREUTLER, Glasäpple, Studio Åhus, signerad & daterad 1987.
32921
Slutpris230 SEK
Pool slang. Ø32 MM.
33076
Pool slang. Ø32 MM.
SlutprisInga bud
Diverse lampkupor.
33083
Diverse lampkupor.
SlutprisInga bud
MARIA NOWAK. Olja på duk, "stilleben", signerad.
33095
Slutpris80 SEK
TIMO SARPANEVA, "Kalinka", 8 Starkvins/Likörglas, iittala.
32915
Slutpris290 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 6 Moccakoppar med fat.
33084
Slutpris400 SEK
2 Orientaliska fat. Kina/Japan.
33078
SlutprisInga bud
2 Grytor/baljor, Zink.
33080
2 Grytor/baljor, Zink.
Slutpris180 SEK
MICHAEL QVARSEBO. Olja på duk, signerad & daterad -67.
33091
Slutpris350 SEK