Börjar: 10 jun 2024 19:01Avslutas: 18 jun 2024 17:00
18 JUNI 2024
33090
MICHAEL QVARSEBO. Olja på pannå, signerad & daterad 1968.
Slutpris550 SEK
32919
ROYAL ALBERT, "Paragon", 9 Kaffekoppar med fat & 10 Assietter.
Slutpris80 SEK
33077
Diverse brännarrör till fotogenlampor.
Slutpris80 SEK
33081
Balja, Emaljerad plåt, Polen.
SlutprisInga bud
33086
2 OK. Allmoge.
SlutprisInga bud
33088
Bordsmangel. Electrolux.
Slutpris100 SEK
33075
Mattvärp m.m.
SlutprisInga bud
33089
5 Matbord.
Slutpris260 SEK
33096
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Talgoxe med unge", signerad.
Slutpris160 SEK
33079
2 Utomhus vägglampor. KOSTER, Borealis Lights. Oanvända.
Slutpris180 SEK
33097
EBBE HÖGLUND. Olja på duk, "Clown", signerad, Ej inramad.
Slutpris140 SEK
33073
PC & PLAYSTATION spel.
Slutpris140 SEK
33082
Kaffeservis Kina/Japan.
SlutprisInga bud
32952
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad MB & daterad -76.
SlutprisInga bud
33071
4 Ramar. "Saxnäs", IKEA, oanvända.
Slutpris80 SEK
33087
Diverse brännarerör till fotogenlampor m.m.
Slutpris100 SEK
33074
Diverse band.
Slutpris160 SEK
33094
HARRY OLSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
33072
Liten poolpump, Jilong & Ultrasonic.
SlutprisInga bud
33070
ROYAL COPENHAGEN, 6 mindre assietter/askfat.
Slutpris260 SEK
33092
HARALD WIBERG. Litografi, signerad & daterad 1948.
SlutprisInga bud
32562
Värme platta. Holland. Oanvänd.
Slutpris80 SEK
32631
Diverse verktyg m.m.
SlutprisInga bud
33085
Diverse samlartallrikar. Bl.a Royal Copenhagen, Bing & Gröndal m.m.
Slutpris80 SEK
33093
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efter Peder Severin Krøyer, olja på duk, signerad & daterad 1988.
Slutpris200 SEK
33098
GUNNAR STÅLBRAND. Olja på pannå, "Clowner", signerad, Ej inramad.
Slutpris290 SEK
33065
SURROUNDSYSTEM, med dvd-spelare, Canton och Panasonic SA-XR 15.
SlutprisInga bud
32921
HANNA DREUTLER, Glasäpple, Studio Åhus, signerad & daterad 1987.
Slutpris230 SEK
33076
Pool slang. Ø32 MM.
SlutprisInga bud
33083
Diverse lampkupor.
SlutprisInga bud
33095
MARIA NOWAK. Olja på duk, "stilleben", signerad.
Slutpris80 SEK
32915
TIMO SARPANEVA, "Kalinka", 8 Starkvins/Likörglas, iittala.
Slutpris290 SEK
33084
ROYAL COPENHAGEN, 6 Moccakoppar med fat.
Slutpris400 SEK
33078
2 Orientaliska fat. Kina/Japan.
SlutprisInga bud
33080
2 Grytor/baljor, Zink.
Slutpris180 SEK
33091
MICHAEL QVARSEBO. Olja på duk, signerad & daterad -67.
Slutpris350 SEK