Börjar: 2 aug 2024 19:33Avslutas: 11 aug 2024 17:00

11 AUGUSTI 2024

Telefon. Samtida.
34665
Telefon. Samtida.
Slutpris140 SEK
Diverse porslin. Bl.a Rörstrand, Karlskrona, Lidköping m.m.
34630
Slutpris100 SEK
Adventsljusstake, Goebel.
34641
Adventsljusstake, Goebel.
Slutpris230 SEK
HANS JOHNFORS. Etsning, signerad, daterad 1991 & numrerad 6/90.
34680
SlutprisInga bud
Miniatyrer. Bl.a Arthur Andersson m.m.
34656
Slutpris120 SEK
Diverse lergods. Skottorps Stengods.
34637
Slutpris1 200 SEK
Äldre massageapparat. Haga Maskinbyrå AB
34352
Slutpris20 SEK
Robotgräsklippare. Stiga.
34681
Robotgräsklippare. Stiga.
Slutpris1 100 SEK
Diverse. Bl.a Orrefors, Reijmyre m.m.
34652
Slutpris120 SEK
2 Orientaliska lampfötter.
34653
2 Orientaliska lampfötter.
Slutpris500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Äldre olja på pannå.
34667
Slutpris120 SEK
Diverse porslin m.m. Samtida.
34625
Diverse porslin m.m. Samtida.
SlutprisInga bud
Diverse mindre porslin. Bl.a Royal Copenhagen, Rörstrand, Gustavsberg m.m.
34620
SlutprisInga bud
Taklampa. "PS 2024", IKEA, 2000-talet.
34672
Slutpris200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, "Strömsund", signerad, daterad 1998 & numrerad 163/400.
34683
Slutpris80 SEK
2 Ankare.
34669
2 Ankare.
Slutpris80 SEK
Figurin, Keramik, "Edvard Persson", Peter Persson, Höganäs, -86.
34619
Slutpris160 SEK
ROYAL COPENHAGEN. "Blå Blomster", 5 delar.
34651
Slutpris260 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
34675
Slutpris80 SEK
Alkomätare. Dräger.
34661
Alkomätare. Dräger.
Slutpris80 SEK
ULF ERIKSSON. Litografi, komposition, signerad & numrerad 23/55, löst blad, ej inramad.
34688
Slutpris80 SEK
LISA LARSON. Glas-skulptur. Lejon, Royal Crona.
34693
Slutpris180 SEK
TRÄGUBBE JULIAN.
34626
TRÄGUBBE JULIAN.
SlutprisInga bud
Väskor m.m.
34611
Väskor m.m.
Slutpris100 SEK
Trehjulig cykel. Skeppshult S3 24, 7 växlar.
34634
Slutpris4 000 SEK
GÖTA FOGLER. Olja på duk, signerad.
34686
Slutpris100 SEK
Skruvstäd. Record, England.
34682
Skruvstäd. Record, England.
Slutpris320 SEK
4 Tavlor, Marin, samtida.
34309
4 Tavlor, Marin, samtida.
Slutpris20 SEK
Diverse porslin.
34650
Diverse porslin.
Slutpris200 SEK
LAITH RASHID MAJID. Blandteknik på tyg, komposition, signerad, ej inramad.
34689
SlutprisInga bud
Julpynt m.m.
34654
Julpynt m.m.
SlutprisInga bud
Diverse, samtida.
34629
Diverse, samtida.
SlutprisInga bud
VILSTOL, efter Le Corbusier.
34633
VILSTOL, efter Le Corbusier.
Slutpris550 SEK
TADEUSZ FILIPEK. Tryck med olja & silikon, signerad i trycket.
34684
SlutprisInga bud
Matbord & 4 stolar.
34632
Matbord & 4 stolar.
Slutpris80 SEK
Diverse väskor m.m.
34658
Diverse väskor m.m.
SlutprisInga bud
2 Taklampor. Metall & glas, IKEA.
34676
Slutpris230 SEK
BERTILL VALLIEN, Flaska, "Antikva", Kosta Boda, signerad.
34655
Slutpris320 SEK
Badrumsspegel med belysning & mindre skåp. Oanvänt.
34673
SlutprisInga bud
Hallbänk.
34636
Hallbänk.
SlutprisInga bud
34610
SlutprisInga bud
4 Dynor.
34337
4 Dynor.
SlutprisInga bud
ULF ERIKSSON. Litografi, komposition, signerad & numrerad 52/55, löst blad, ej inramad.
34687
SlutprisInga bud
Diverse porslin. Bl.a Bavaria, Seltmann, Rörstrand m.m.
34639
Slutpris80 SEK
Diverse, samtida.
34621
Diverse, samtida.
Slutpris100 SEK
Taklampa. Mässing & glas, 1950/60-talet.
34677
Slutpris230 SEK
ROYAL COPENHAGEN, Figurin, "Sjöjungfru", nr: 3321.
34613
Slutpris450 SEK
BING & GRÖNDAL, Kaffeservis, "Ballerina".
34617
Slutpris850 SEK