Börjar: 2 aug 2024 19:33Avslutas: 11 aug 2024 17:00

11 AUGUSTI 2024

Avslutad
Blekingestol. 3 Ben, fornnordisk stil, handgjord, signerad.
34668
Blekingestol. 3 Ben, fornnordisk stil, handgjord, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Spegel. Nordal A/S, Danmark, metall, oanvänd.
34678
Spegel. Nordal A/S, Danmark, metall, oanvänd.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Soffbord.
34341
Soffbord.
SlutprisInga bud
Avslutad
TANO ZACCARI. Olja på duk, signerad.
34685
TANO ZACCARI. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Traktorsits. Polen.
34670
Traktorsits. Polen.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Rökfri grill. Power XL.
34663
Rökfri grill. Power XL.
SlutprisInga bud
Avslutad
Gjutjärn.
34642
Gjutjärn.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Taklampa. Retro. 1950-60tal.
34616
Taklampa. Retro. 1950-60tal.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse plåtburkar m.m.
34690
Diverse plåtburkar m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
INGEBORG PLOCKGROSS-IRMINGER, Figurin, "Mary", Bing & Gröndal.
34612
INGEBORG PLOCKGROSS-IRMINGER, Figurin, "Mary", Bing & Gröndal.
Slutpris450 SEK
Avslutad
2 Stolar. Stefan, IKEA
34344
2 Stolar. Stefan, IKEA
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse hushållsmaskiner.
34638
Diverse hushållsmaskiner.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg, Höganäs m.m.
34640
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg, Höganäs m.m.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Tidningsställ/bord. Engelsk stil, 1900-talet.
34627
Tidningsställ/bord. Engelsk stil, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Cirkelsåg, SKIL.
34631
Cirkelsåg, SKIL.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a vikter, Mahogny-ram, porslin m.m.
34660
Diverse. Bl.a vikter, Mahogny-ram, porslin m.m.
Slutpris180 SEK
Avslutad
2 Figuriner Åsa Gustavsson.  "Ållebergs ryttare" Signerade. Minsta har skada.
34692
2 Figuriner Åsa Gustavsson. "Ållebergs ryttare" Signerade. Minsta har skada.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse, samtida.
34624
Diverse, samtida.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Pelarbord. Westerroths.
34343
Pelarbord. Westerroths.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Mjölkspann/kanna. Metall, Polen.
34671
Mjölkspann/kanna. Metall, Polen.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Diverse glas.
34659
Diverse glas.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Reijmyre m.m.
34623
Diverse glas. Bl.a Reijmyre m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse porslin.
34643
Diverse porslin.
SlutprisInga bud
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
34674
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Postlåda. Gjutjärn, 1900-talet.
34635
Postlåda. Gjutjärn, 1900-talet.
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 7 delar.
34657
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 7 delar.
Slutpris350 SEK
Avslutad
Piedestal.
34628
Piedestal.
Slutpris80 SEK
Avslutad
GUNNAR ANDERSSON. 3 Miniatyrer, Höganäs, signerade.
34618
GUNNAR ANDERSSON. 3 Miniatyrer, Höganäs, signerade.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse glas , skålar & fat.
34691
Diverse glas , skålar & fat.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Moccamaster.
34664
Moccamaster.
Slutpris500 SEK
Avslutad
12 Frukt assietter, Schumann Bavaria.
34615
12 Frukt assietter, Schumann Bavaria.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Lampetter. 1-par, tenn, 1900-talet.
34622
Lampetter. 1-par, tenn, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse maskiner & skärmaskin.
34662
Diverse maskiner & skärmaskin.
SlutprisInga bud
Avslutad
Spegel. Teak.
34679
Spegel. Teak.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Höganäs, Kvidinge, NAO, m.m.
34614
Diverse. Bl.a Höganäs, Kvidinge, NAO, m.m.
Slutpris80 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.