Börjar: 2 aug 2024 19:33Avslutas: 11 aug 2024 17:00
11 AUGUSTI 2024
34668
Blekingestol. 3 Ben, fornnordisk stil, handgjord, signerad.
SlutprisInga bud
34678
Spegel. Nordal A/S, Danmark, metall, oanvänd.
Slutpris120 SEK
34341
Soffbord.
SlutprisInga bud
34685
TANO ZACCARI. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
34670
Traktorsits. Polen.
Slutpris100 SEK
34663
Rökfri grill. Power XL.
SlutprisInga bud
34642
Gjutjärn.
Slutpris180 SEK
34616
Taklampa. Retro. 1950-60tal.
Slutpris160 SEK
34690
Diverse plåtburkar m.m.
SlutprisInga bud
34612
INGEBORG PLOCKGROSS-IRMINGER, Figurin, "Mary", Bing & Gröndal.
Slutpris450 SEK
34344
2 Stolar. Stefan, IKEA
SlutprisInga bud
34638
Diverse hushållsmaskiner.
Slutpris290 SEK
34640
Diverse porslin & keramik. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg, Höganäs m.m.
Slutpris120 SEK
34627
Tidningsställ/bord. Engelsk stil, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
34631
Cirkelsåg, SKIL.
Slutpris80 SEK
34660
Diverse. Bl.a vikter, Mahogny-ram, porslin m.m.
Slutpris180 SEK
34692
2 Figuriner Åsa Gustavsson. "Ållebergs ryttare" Signerade. Minsta har skada.
SlutprisInga bud
34624
Diverse, samtida.
Slutpris80 SEK
34343
Pelarbord. Westerroths.
Slutpris20 SEK
34671
Mjölkspann/kanna. Metall, Polen.
Slutpris180 SEK
34659
Slutpris80 SEK
34623
Diverse glas. Bl.a Reijmyre m.m.
SlutprisInga bud
34643
Diverse porslin.
SlutprisInga bud
34674
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
Slutpris80 SEK
34635
Postlåda. Gjutjärn, 1900-talet.
Slutpris1 000 SEK
34657
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 7 delar.
Slutpris350 SEK
34628
Piedestal.
Slutpris80 SEK
34618
GUNNAR ANDERSSON. 3 Miniatyrer, Höganäs, signerade.
Slutpris160 SEK
34691
Diverse glas , skålar & fat.
Slutpris120 SEK
34664
Moccamaster.
Slutpris500 SEK
34615
12 Frukt assietter, Schumann Bavaria.
Slutpris80 SEK
34622
Lampetter. 1-par, tenn, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
34662
Diverse maskiner & skärmaskin.
SlutprisInga bud
34679
Spegel. Teak.
Slutpris80 SEK
34614
Diverse. Bl.a Höganäs, Kvidinge, NAO, m.m.
Slutpris80 SEK