Börjar: 18 sep 2024 11:04Avslutas: 25 sep 2024 17:00

LÅGT UTROP. 25 SEPTEMBER 2024

Inkludera avslutade föremål
6d 4h
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
35729
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Startbud20 SEK
6d 4h
Diverse bonader m.m
35652
Diverse bonader m.m
Aktuellt bud20 SEK
6d 4h
Buddha. Konstmassa, samtida.
35516
Buddha. Konstmassa, samtida.
Startbud20 SEK
6d 4h
Soffbord i krom med glasskiva.
35471
Soffbord i krom med glasskiva.
Startbud20 SEK
6d 4h
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
35636
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
Startbud20 SEK
6d 4h
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
35732
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
Startbud20 SEK
6d 4h
Diverse bijouterier.
35651
Diverse bijouterier.
Aktuellt bud20 SEK
6d 4h
Äldre diskhanddukar.
35635
Äldre diskhanddukar.
Aktuellt bud20 SEK
6d 4h
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
35658
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
Startbud20 SEK
6d 4h
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
35633
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
Aktuellt bud20 SEK
6d 4h
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
35656
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
Startbud20 SEK
6d 5h
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
35423
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse textil. Dukar.
35753
Diverse textil. Dukar.
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
35657
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
Vaxduk, Anneberg.
35637
Vaxduk, Anneberg.
Startbud20 SEK
6d 5h
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
35730
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Startbud20 SEK
6d 5h
Taklampa. Keramik & metall.
35666
Taklampa. Keramik & metall.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
Krukor m.m.
35762
Krukor m.m.
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse textil.
35643
Diverse textil.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
Dramaten. City Shopper.
35449
Dramaten. City Shopper.
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse textil. Dukar.
35715
Diverse textil. Dukar.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
Krukor.
35459
Krukor.
Startbud20 SEK
6d 5h
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
35515
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
Startbud20 SEK
6d 5h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
Diverse textil.
35641
Diverse textil.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
35731
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse.
35644
Diverse.
Startbud20 SEK
6d 5h
Krukor. Mestadels lerkrukor.
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
Startbud20 SEK
6d 5h
Diverse porslin & keramik.
35486
Diverse porslin & keramik.
Aktuellt bud20 SEK
6d 5h
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
Startbud20 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.