Börjar: 18 sep 2024 11:04Avslutas: 25 sep 2024 17:00
LÅGT UTROP. 25 SEPTEMBER 2024
35729
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Startbud20 SEK
35652
Diverse bonader m.m
Aktuellt bud20 SEK
35516
Buddha. Konstmassa, samtida.
Startbud20 SEK
35471
Soffbord i krom med glasskiva.
Startbud20 SEK
35636
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
Startbud20 SEK
35732
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
Startbud20 SEK
35651
Diverse bijouterier.
Aktuellt bud20 SEK
35635
Äldre diskhanddukar.
Aktuellt bud20 SEK
35658
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
Startbud20 SEK
35633
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
Aktuellt bud20 SEK
35656
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
Startbud20 SEK
35423
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
Aktuellt bud20 SEK
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
Startbud20 SEK
35753
Diverse textil. Dukar.
Startbud20 SEK
35657
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
Aktuellt bud20 SEK
35637
Vaxduk, Anneberg.
Startbud20 SEK
35730
Startbud20 SEK
35666
Taklampa. Keramik & metall.
Aktuellt bud20 SEK
35762
Krukor m.m.
Startbud20 SEK
35643
Diverse textil.
Aktuellt bud20 SEK
35449
Dramaten. City Shopper.
Startbud20 SEK
35715
Diverse textil. Dukar.
Aktuellt bud20 SEK
35459
Krukor.
Startbud20 SEK
35515
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
Startbud20 SEK
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
Aktuellt bud20 SEK
35641
Diverse textil.
Aktuellt bud20 SEK
35731
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
Startbud20 SEK
35644
Startbud20 SEK
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
Startbud20 SEK
35486
Aktuellt bud20 SEK
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
Startbud20 SEK