Börjar: 18 sep 2024 11:04Avslutas: 25 sep 2024 17:00

LÅGT UTROP. 25 SEPTEMBER 2024

Avslutad
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
35729
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse bonader m.m
35652
Diverse bonader m.m
Slutpris80 SEK
Avslutad
Buddha. Konstmassa, samtida.
35516
Buddha. Konstmassa, samtida.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Soffbord i krom med glasskiva.
35471
Soffbord i krom med glasskiva.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
35636
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
Slutpris20 SEK
Avslutad
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
35732
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse bijouterier.
35651
Diverse bijouterier.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Äldre diskhanddukar.
35635
Äldre diskhanddukar.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
35658
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
35633
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
35656
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
35423
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
Slutpris100 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
Slutpris40 SEK
Avslutad
Diverse textil. Dukar.
35753
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
35657
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Vaxduk, Anneberg.
35637
Vaxduk, Anneberg.
SlutprisInga bud
Avslutad
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
35730
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Taklampa. Keramik & metall.
35666
Taklampa. Keramik & metall.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Diverse textil.
35643
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Krukor m.m.
35762
Krukor m.m.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Dramaten. City Shopper.
35449
Dramaten. City Shopper.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Diverse textil. Dukar.
35715
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
Avslutad
Krukor.
35459
Krukor.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
35515
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
Slutpris40 SEK
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse textil.
35641
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
Avslutad
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
35731
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
Slutpris60 SEK
Avslutad
Diverse.
35644
Diverse.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Krukor. Mestadels lerkrukor.
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
Slutpris20 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
35486
Diverse porslin & keramik.
Slutpris40 SEK
Avslutad
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
Slutpris350 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.