Börjar: 18 sep 2024 11:04Avslutas: 25 sep 2024 17:00
LÅGT UTROP. 25 SEPTEMBER 2024
35729
BRITT WENEMARK. Textiltavla, signerad & daterad -94.
Slutpris20 SEK
35652
Diverse bonader m.m
Slutpris80 SEK
35516
Buddha. Konstmassa, samtida.
Slutpris230 SEK
35471
Soffbord i krom med glasskiva.
Slutpris20 SEK
35636
Textil. Bordado Da Ilha, Maderia.
Slutpris20 SEK
35732
GÖRAN BILLING. Etsning, "Skogssjö", signerad, daterad 1987 & numrerad 7/40.
Slutpris20 SEK
35651
Diverse bijouterier.
Slutpris120 SEK
35635
Äldre diskhanddukar.
Slutpris80 SEK
35658
Diverse glas. Bl.a konserveringsburkar m.m.
Slutpris20 SEK
35633
2 Gardinkappor & omtag. BJÖRK FORTH. "salt & peppar", Borås.
Slutpris20 SEK
35656
Diverse. Bl.a Irma Yourstone, Gustavsberg m.m.
Slutpris20 SEK
35423
Borrmaskin SKIL 400 & Skruvdragare Black & Decker KC845IC.
Slutpris100 SEK
35048
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Margit -86
Slutpris40 SEK
35753
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
35657
Diverse. Bl.a gjutjärn Ronad m.m.
Slutpris60 SEK
35637
Vaxduk, Anneberg.
SlutprisInga bud
35730
Slutpris20 SEK
35666
Taklampa. Keramik & metall.
Slutpris60 SEK
35643
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
35762
Krukor m.m.
Slutpris40 SEK
35449
Dramaten. City Shopper.
Slutpris60 SEK
35715
Diverse textil. Dukar.
Slutpris40 SEK
35459
Krukor.
Slutpris20 SEK
35515
Skulptur. Diskuskastare. Metall.
Slutpris40 SEK
35049
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Thysell
Slutpris20 SEK
35641
Diverse textil.
Slutpris60 SEK
35731
GÖRAN BILLING. Etsning, "Väderkvarn/Mölla", signerad, daterad 1985 & numrerad.
Slutpris60 SEK
35644
Slutpris20 SEK
35487
Krukor. Mestadels lerkrukor.
Slutpris20 SEK
35486
Slutpris40 SEK
35261
BARBRO JÖNSSON. Färglitografi, signerad, daterad -86 & numrerad 84/150.
Slutpris350 SEK