Börjar: 26 sep 2024 13:46Avslutas: 3 okt 2024 17:00

3 OKTOBER 2024

Avslutad
Smart TV. Philips, 46 tum.
36305
Smart TV. Philips, 46 tum.
Slutpris600 SEK
Avslutad
2 Plast-tomtar. Heissner.
36337
2 Plast-tomtar. Heissner.
Slutpris80 SEK
Avslutad
HUGO ZUHR. Färglitografi, "Båt", signerad och numrerad 102/200.
35540
HUGO ZUHR. Färglitografi, "Båt", signerad och numrerad 102/200.
SlutprisInga bud
Avslutad
Persisk handknuten matta. Baktiari.
36288
Persisk handknuten matta. Baktiari.
Slutpris2 200 SEK
Avslutad
Diverse.
36334
Diverse.
SlutprisInga bud
Avslutad
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 2 uppläggningsfat.
36292
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 2 uppläggningsfat.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse glas.
36323
Diverse glas.
SlutprisInga bud
Avslutad
KARL PERSSON. 2 Keramiktavlor. Höganäs, signerade
35854
KARL PERSSON. 2 Keramiktavlor. Höganäs, signerade
SlutprisInga bud
Avslutad
STIG BORGLIND. Etsning, "Sommernatt", signerad.
35527
STIG BORGLIND. Etsning, "Sommernatt", signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Paraplyställ. Carlo, Made in Sweden, galonklädd med handtag.
36321
Paraplyställ. Carlo, Made in Sweden, galonklädd med handtag.
Slutpris180 SEK
Avslutad
Diverse glas.
35867
Diverse glas.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse.
36324
Diverse.
Slutpris230 SEK
Avslutad
Diverse figuriner & keramiktavlor. Bl.a JIE m.m.
35857
Diverse figuriner & keramiktavlor. Bl.a JIE m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Försvinnande miljö", signerad LBH.
36309
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Försvinnande miljö", signerad LBH.
Slutpris750 SEK
Avslutad
2 Krus. 6 & 15 Liter. Höganäs.
36325
2 Krus. 6 & 15 Liter. Höganäs.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Diverse köksgeråd. Bl.a våffeljärn, brödrost, trancherbestick m.m.
36335
Diverse köksgeråd. Bl.a våffeljärn, brödrost, trancherbestick m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Orientalisk golvvas. Lagad/limmad.
36298
Orientalisk golvvas. Lagad/limmad.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse. Orientaliskt & Ryskt.
36319
Diverse. Orientaliskt & Ryskt.
SlutprisInga bud
Avslutad
4 Elefanter. DECO.
36019
4 Elefanter. DECO.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse glas. Bl.a vaser m.m.
35859
Diverse glas. Bl.a vaser m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
UMAR TELL. Blandteknik, signerad.
36044
UMAR TELL. Blandteknik, signerad.
Slutpris160 SEK
Avslutad
Serveringsvagn. Ek & kakel, 1900-talet.
36291
Serveringsvagn. Ek & kakel, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
Avslutad
AXEL PERSSON. Olja på duk, "Våren", signerad.
36310
AXEL PERSSON. Olja på duk, "Våren", signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse bestick. Nysilver.
36313
Diverse bestick. Nysilver.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse glas, bl.a Orrefors, Åfors, Orrefors "Flora" m.m.
36317
Diverse glas, bl.a Orrefors, Åfors, Orrefors "Flora" m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Eldhund. Gjutjärn, ASEA, 1900-talets andra hälft.
36318
Eldhund. Gjutjärn, ASEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik.
36329
Diverse porslin & keramik.
SlutprisInga bud
Avslutad
Barnstol. "Antilop", IKEA, plast & metall.
36294
Barnstol. "Antilop", IKEA, plast & metall.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Diverse glas. Bl.a Reijmyre snappsglas m.m.
36333
Diverse glas. Bl.a Reijmyre snappsglas m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk, signerad.
36307
KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse porslin. Bl.a Bavaria.
36327
Diverse porslin. Bl.a Bavaria.
SlutprisInga bud
Avslutad
Crosstrainer. CT650, Extremefit.
36296
Crosstrainer. CT650, Extremefit.
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Gamla Laholm. 2001-2012
36304
Gamla Laholm. 2001-2012
Slutpris320 SEK
Avslutad
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs m.m.
36331
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs m.m.
Slutpris100 SEK
Avslutad
Matta. Typ Rya, samtida.
36286
Matta. Typ Rya, samtida.
Slutpris80 SEK
Avslutad
Diverse allmoge.
35869
Diverse allmoge.
SlutprisInga bud
Avslutad
Diverse. Bl.a mortel i gjutjärn, tidningsställ m.m.
36311
Diverse. Bl.a mortel i gjutjärn, tidningsställ m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Reproduktion på duk, "Sydländsk kustbild", signerad.
35514
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Reproduktion på duk, "Sydländsk kustbild", signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
Stor keramik skål, spillkumsskål & vas Gabriel.
36328
Stor keramik skål, spillkumsskål & vas Gabriel.
Slutpris100 SEK
Avslutad
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
35531
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
SlutprisInga bud
Avslutad
10 Förvaringslådor med lock. Samla, IKEA.
36300
10 Förvaringslådor med lock. Samla, IKEA.
Slutpris320 SEK
Avslutad
Diverse keramik & porslin.
36316
Diverse keramik & porslin.
SlutprisInga bud
Avslutad
Hatthylla. GUNFRED GUNNAR FREDRIKSON AB.
35389
Hatthylla. GUNFRED GUNNAR FREDRIKSON AB.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Diverse. Porslin & keramik m.m.
35865
Diverse. Porslin & keramik m.m.
SlutprisInga bud
Avslutad
Vitrinskåp med belysning. Samtida.
31970
Vitrinskåp med belysning. Samtida.
SlutprisInga bud
Avslutad
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
35524
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
Avslutad
Sängskåp. Bruka Design.
36299
Sängskåp. Bruka Design.
Slutpris140 SEK
Avslutad
Trasmatta. "Dublin", samtida.
36287
Trasmatta. "Dublin", samtida.
Slutpris120 SEK
Laholms Auktioner
Kontakt

Laholms Handel Auktioner Partier

Kristianstadsvägen 65

31232 Laholm

0737564902

info@laholmsauktioner.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.