Börjar: 26 sep 2024 13:46Avslutas: 3 okt 2024 17:00
3 OKTOBER 2024
36305
Smart TV. Philips, 46 tum.
Slutpris600 SEK
36337
2 Plast-tomtar. Heissner.
Slutpris80 SEK
35540
SlutprisInga bud
36288
Persisk handknuten matta. Baktiari.
Slutpris2 200 SEK
36334
SlutprisInga bud
36292
BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", 2 uppläggningsfat.
Slutpris120 SEK
36323
SlutprisInga bud
35854
KARL PERSSON. 2 Keramiktavlor. Höganäs, signerade
SlutprisInga bud
35527
STIG BORGLIND. Etsning, "Sommernatt", signerad.
SlutprisInga bud
36321
Paraplyställ. Carlo, Made in Sweden, galonklädd med handtag.
Slutpris180 SEK
35867
SlutprisInga bud
36324
Slutpris230 SEK
35857
Diverse figuriner & keramiktavlor. Bl.a JIE m.m.
SlutprisInga bud
36309
LILLAN BERG-HAGENFELDT. Akvarell, "Försvinnande miljö", signerad LBH.
Slutpris750 SEK
36325
2 Krus. 6 & 15 Liter. Höganäs.
Slutpris160 SEK
36335
Diverse köksgeråd. Bl.a våffeljärn, brödrost, trancherbestick m.m.
SlutprisInga bud
36298
Orientalisk golvvas. Lagad/limmad.
Slutpris80 SEK
36319
Diverse. Orientaliskt & Ryskt.
SlutprisInga bud
36019
4 Elefanter. DECO.
SlutprisInga bud
35859
Diverse glas. Bl.a vaser m.m.
SlutprisInga bud
36044
UMAR TELL. Blandteknik, signerad.
Slutpris160 SEK
36291
Serveringsvagn. Ek & kakel, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
36310
AXEL PERSSON. Olja på duk, "Våren", signerad.
SlutprisInga bud
36313
Diverse bestick. Nysilver.
Slutpris80 SEK
36317
Diverse glas, bl.a Orrefors, Åfors, Orrefors "Flora" m.m.
Slutpris100 SEK
36318
Eldhund. Gjutjärn, ASEA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris290 SEK
36329
SlutprisInga bud
36294
Barnstol. "Antilop", IKEA, plast & metall.
Slutpris100 SEK
36333
Diverse glas. Bl.a Reijmyre snappsglas m.m.
SlutprisInga bud
36307
KAJ BRANDSTRUP. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
36327
Diverse porslin. Bl.a Bavaria.
SlutprisInga bud
36296
Crosstrainer. CT650, Extremefit.
Slutpris1 100 SEK
36304
Gamla Laholm. 2001-2012
Slutpris320 SEK
36331
Diverse porslin & keramik. Bl.a Höganäs m.m.
Slutpris100 SEK
36286
Matta. Typ Rya, samtida.
Slutpris80 SEK
35869
SlutprisInga bud
36311
Diverse. Bl.a mortel i gjutjärn, tidningsställ m.m.
SlutprisInga bud
35514
SlutprisInga bud
36328
Stor keramik skål, spillkumsskål & vas Gabriel.
Slutpris100 SEK
35531
TAGE RUDOLF AHLM. Olja på duk, "Hamnmotiv" signerad.
SlutprisInga bud
36300
10 Förvaringslådor med lock. Samla, IKEA.
Slutpris320 SEK
36316
Diverse keramik & porslin.
SlutprisInga bud
35389
Hatthylla. GUNFRED GUNNAR FREDRIKSON AB.
Slutpris120 SEK
35865
Diverse. Porslin & keramik m.m.
SlutprisInga bud
31970
Vitrinskåp med belysning. Samtida.
SlutprisInga bud
35524
GUSTAV GUNNARSSON. Olja på duk, signerad.
Slutpris120 SEK
36299
Sängskåp. Bruka Design.
Slutpris140 SEK
36287
Trasmatta. "Dublin", samtida.
Slutpris120 SEK