Börjar: 25 nov 2023 14:34Avslutas: 3 dec 2023 18:00

3 DECEMBER 2023

HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 54/75
28993
Slutpris80 SEK
Karaff, Hundbensvas Kosta & röd vas.
28936
Slutpris80 SEK
Campingbord. Origo.
28978
Campingbord. Origo.
Slutpris80 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flygpost m.m.
28882
Slutpris200 SEK
SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, signerad & numrerad 45/260.
28995
Slutpris320 SEK
Diverse. Bl.a Krukor, Ljudböcker m.m.
28918
SlutprisInga bud
Gängverktygssats. 39 Delar, Biltema.
28902
Slutpris260 SEK
28982
Slutpris80 SEK
WILHELM KÅGE, "Pyro", 2 Ungsformar, Gustavsberg.
28905
Slutpris230 SEK
Vas. Kina, 1900 talet.
28928
Vas. Kina, 1900 talet.
SlutprisInga bud
28984
SlutprisInga bud
Diverse dukar. Bl.a Linne m.m.
28919
SlutprisInga bud
FOHUNDAR. Ett par. Gjutmassa, 1900talet.
28932
Slutpris100 SEK
Diverse vinylskivor.
28884
Diverse vinylskivor.
Slutpris120 SEK
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
28621
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
Diverse leksaker.
28874
Diverse leksaker.
SlutprisInga bud
2 Äldre skrin/askar & 1 sytrådsask.
28915
Slutpris120 SEK
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
28604
SlutprisInga bud
BERTIL VALLIEN. 4 Snapsglas, "Chateau", Kosta Boda.
28890
Slutpris120 SEK
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
28975
Slutpris500 SEK
2 Förvaringslådor.
28903
2 Förvaringslådor.
Slutpris160 SEK
5 Knivslidor. Hantverk.
28937
5 Knivslidor. Hantverk.
SlutprisInga bud
Vas Erik Höglund, 2 Snapsglas "Gustav lll" Reijmyre & 2 brevpressar.
28904
SlutprisInga bud
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
28602
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
28981
SlutprisInga bud
Diverse koppar m.m.
28899
Diverse koppar m.m.
Slutpris180 SEK
Diverse. Bl.a Jul, Plåtburkar m.m.
28960
SlutprisInga bud
Diverse koppar m.m.
28880
Diverse koppar m.m.
Slutpris160 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad I. Steijner & daterad -85.
28998
SlutprisInga bud
Emma fåtölj.
29004
Emma fåtölj.
Slutpris140 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flyg post m.m.
28879
Slutpris180 SEK
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
28994
SlutprisInga bud
28889
Slutpris180 SEK
6 Stolar. Skandiform, metall & trä.
29001
Slutpris290 SEK
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
28886
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
Brickor m.m. Mestadels nysliver.
28920
Slutpris80 SEK
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
28693
Slutpris160 SEK
NILS LANDGREN, "illusion, 9 delar, Orrefors.
28911
Slutpris160 SEK
Byrå. 1900 Talet.
28969
Byrå. 1900 Talet.
Slutpris450 SEK
28985
Slutpris80 SEK
Diverse vinylskivor.
28881
Diverse vinylskivor.
Slutpris230 SEK
Diverse mynt, sedlar m.m.
28900
Diverse mynt, sedlar m.m.
Slutpris200 SEK
28923
SlutprisInga bud
Orientalisk skål.
28930
Orientalisk skål.
SlutprisInga bud
EMIL WENNERWALD. Olja på duk, signerad & daterad -09.
28999
Slutpris140 SEK
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Iittala m.m.
28941
SlutprisInga bud
Diverse. Bl.a Yourstone. Villeroy & Boch m.m.
28958
Slutpris80 SEK
MONICA BACKSTRÖM. Fågel, Kosta Boda.
28929
Slutpris80 SEK