Börjar: 25 nov 2023 14:34Avslutas: 3 dec 2023 18:00
3 DECEMBER 2023
28993
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 54/75
Slutpris80 SEK
28936
Karaff, Hundbensvas Kosta & röd vas.
Slutpris80 SEK
28978
Campingbord. Origo.
Slutpris80 SEK
28882
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flygpost m.m.
Slutpris200 SEK
28995
SVEN LJUNGBERG. Färglitografi, signerad & numrerad 45/260.
Slutpris320 SEK
28918
Diverse. Bl.a Krukor, Ljudböcker m.m.
SlutprisInga bud
28902
Gängverktygssats. 39 Delar, Biltema.
Slutpris260 SEK
28982
Slutpris80 SEK
28905
WILHELM KÅGE, "Pyro", 2 Ungsformar, Gustavsberg.
Slutpris230 SEK
28928
Vas. Kina, 1900 talet.
SlutprisInga bud
28984
SlutprisInga bud
28919
Diverse dukar. Bl.a Linne m.m.
SlutprisInga bud
28932
FOHUNDAR. Ett par. Gjutmassa, 1900talet.
Slutpris100 SEK
28884
Diverse vinylskivor.
Slutpris120 SEK
28621
Väggspegel. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28874
Diverse leksaker.
SlutprisInga bud
28915
2 Äldre skrin/askar & 1 sytrådsask.
Slutpris120 SEK
28604
Byrå. 3-Lådig, teak, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28890
BERTIL VALLIEN. 4 Snapsglas, "Chateau", Kosta Boda.
Slutpris120 SEK
28975
JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk, "Röd Djungel", signerad.
Slutpris500 SEK
28903
2 Förvaringslådor.
Slutpris160 SEK
28937
5 Knivslidor. Hantverk.
SlutprisInga bud
28904
Vas Erik Höglund, 2 Snapsglas "Gustav lll" Reijmyre & 2 brevpressar.
SlutprisInga bud
28602
BORD MED LÅDA, 1900-tal.
Slutpris100 SEK
28981
SlutprisInga bud
28899
Diverse koppar m.m.
Slutpris180 SEK
28960
Diverse. Bl.a Jul, Plåtburkar m.m.
SlutprisInga bud
28880
Diverse koppar m.m.
Slutpris160 SEK
28998
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad I. Steijner & daterad -85.
SlutprisInga bud
29004
Emma fåtölj.
Slutpris140 SEK
28879
FDC. Bl.a Förstadagsbrev, Flyg post m.m.
Slutpris180 SEK
28994
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
SlutprisInga bud
28889
Slutpris180 SEK
29001
6 Stolar. Skandiform, metall & trä.
Slutpris290 SEK
28886
FDC. Bl.a Förstadagsbrev m.m.
Slutpris200 SEK
28920
Brickor m.m. Mestadels nysliver.
Slutpris80 SEK
28693
Diverse. Bl.a Häst Tore Borg & Lampor m.m.
Slutpris160 SEK
28911
NILS LANDGREN, "illusion, 9 delar, Orrefors.
Slutpris160 SEK
28969
Byrå. 1900 Talet.
Slutpris450 SEK
28985
Slutpris80 SEK
28881
Diverse vinylskivor.
Slutpris230 SEK
28900
Diverse mynt, sedlar m.m.
Slutpris200 SEK
28923
SlutprisInga bud
28930
Orientalisk skål.
SlutprisInga bud
28999
EMIL WENNERWALD. Olja på duk, signerad & daterad -09.
Slutpris140 SEK
28941
Diverse glas. Bl.a Orrefors, Iittala m.m.
SlutprisInga bud
28958
Diverse. Bl.a Yourstone. Villeroy & Boch m.m.
Slutpris80 SEK
28929
MONICA BACKSTRÖM. Fågel, Kosta Boda.
Slutpris80 SEK