25446 Möbelgrupp. 4 Delar, "Tidaholms Bruks Aktioebolag", Carl Larsson-stil, tidigt 1900-tal.

25446a_8db7be06e614132_med.jpeg
  • 25446a_8db7be06e614132_sm.jpeg
  • 25446b_8db7be071c0d6d1_sm.jpeg
  • 25446c_8db7be071c3d1b7_sm.jpeg
  • 25446d_8db7be06f51c56a_sm.jpeg
  • 25446e_8db7be07109d5c7_sm.jpeg
  • 25446f_8db7be0737716bc_sm.jpeg
  • 25446g_8db7be0711f15f6_sm.jpeg
  • 25446h_8db7be06f1572a9_sm.jpeg
  • 25446i_8db7be06eda67c3_sm.jpeg

Soffa mäter 72cm hög, 44x120cm & 42cm i sitthöjd.

2 Stolar mäter 72cm höga, 44x44cm & 42cm i sitthöjd.

Bord mäter 72cm högt & 65x65cm.

Bruks/åldersslitage, repor, märken, slitet tyg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK