1
4d 5h
35932
Gungstol. Restaurerad (ommålad).
Aktuellt bud80 SEK
4d 5h
35937
Soffbord med klaffar & hjul.
Startbud80 SEK
4d 5h
35878
Rullbord. IKEA, Råshult.
Aktuellt bud80 SEK
4d 5h
35962
Matgrupp. Bord & 4 stolar, Actona Company, Holstebro, Danmark.
Aktuellt bud80 SEK
4d 5h
35942
Indiskt snidat lågt bord. Teak.
Startbud80 SEK
4d 5h
35965
Soffbord. Bambuimitation, svart krom med guldfärgade hörn, 1980-talet.
Startbud80 SEK
4d 5h
35964
2 Stolar. Rokoko-stil.
Startbud80 SEK
4d 5h
35940
Pelarbord. Sent 1800-tal.
Aktuellt bud80 SEK
4d 6h
35963
Skrivbord på hjul. Engelsk stil, 1900-talet
Startbud80 SEK
4d 6h
35967
Hatthylla & klädkrokar. Samtida.
Startbud80 SEK
6d 4h
36036
BERTIL FRIDHAGEN. Bokhylla, Teak, ur Variett-serien, AB Svenska Möbelfabrikerna. Bodafors, lanserad 1962.
Startbud80 SEK
6d 4h
36026
Pigtittare. 1800/1900-talet.
Startbud80 SEK
6d 5h
36039
Tamburmajor. Engelsk stil, omkring sekelskiftet 1900.
Startbud80 SEK
6d 5h
36047
Karmstol. Ek & skinn, Jugend.
Aktuellt bud80 SEK
7d 4h
35471
Soffbord i krom med glasskiva.
Startbud20 SEK