26031 Litet skåp, skoställ & gnistskydd.

26031a_8db8dde4c8bbb7d_med.jpeg
  • 26031a_8db8dde4c8bbb7d_sm.jpeg
  • 26031b_8db8dde4cf19c62_sm.jpeg
  • 26031c_8db8dde4c309c59_sm.jpeg
  • 26031d_8db8dde4ea283b2_sm.jpeg

Skåp mäter ca: 52cm högt & 32x32cm.

Bruksslitage, repor, märken, gnistskydd har rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK