26381 Soffbord. Teak.

26381a_8db9d936ab7bed1_med.jpeg
  • 26381a_8db9d936ab7bed1_sm.jpeg
  • 26381b_8db9d936c14fcfb_sm.jpeg
  • 26381c_8db9d936ca653fa_sm.jpeg
  • 26381d_8db9d936c684d88_sm.jpeg
  • 26381e_8db9d936c18d27f_sm.jpeg

Mäter 55cm högt & 55x124cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK