26937 Soffbord med låda. Teak.

26937a_8dbaec636965c92_med.jpeg
  • 26937a_8dbaec636965c92_sm.jpeg
  • 26937b_8dbaec63979493c_sm.jpeg
  • 26937c_8dbaec6399cf606_sm.jpeg
  • 26937d_8dbaec6376b0ec1_sm.jpeg
  • 26937e_8dbaec638c291b5_sm.jpeg

Mäter ca: 55cm högt & 50x120cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor, mindre fanerskada vid låda.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK