26984 TAGE OLOFSSON. Sideboard, Teak, Ulferts möbler, 1900 talets mitt.

26984a_8dbb1365af68291_med.jpeg
  • 26984a_8dbb1365af68291_sm.jpeg
  • 26984b_8dbb1365aec068a_sm.jpeg
  • 26984c_8dbb136600acda7_sm.jpeg
  • 26984d_8dbb1365c894635_sm.jpeg
  • 26984e_8dbb1365b8afdae_sm.jpeg
  • 26984f_8dbb1365b85a5bd_sm.jpeg
  • 26984g_8dbb1365f8ba62a_sm.jpeg
  • 26984h_8dbb1365d216658_sm.jpeg
  • 26984i_8dbb1365c8fe179_sm.jpeg
  • 26984j_8dbb1365eab2dee_sm.jpeg
  • 26984k_8dbb1365d67d069_sm.jpeg
  • 26984l_8dbb1366002dacb_sm.jpeg
  • 26984m_8dbb136605171dd_sm.jpeg

Mäter ca: 87,5cm högt & 42,5x183,5cm. Åldersrelaterat slitage, repor, fläckar, mindre fanerskador på 2 dörrar.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK