27107 Bokhylla/skåp. Fabrikat okänt.

27107a_8dbb465f75a3bac_med.jpeg
  • 27107a_8dbb465f75a3bac_sm.jpeg
  • 27107b_8dbb465f2bf9a05_sm.jpeg
  • 27107c_8dbb465f7e48926_sm.jpeg
  • 27107d_8dbb465f9e641b7_sm.jpeg
  • 27107e_8dbb465f5697119_sm.jpeg
  • 27107f_8dbb465f35b454b_sm.jpeg
  • 27107g_8dbb465f8a1780b_sm.jpeg
  • 27107h_8dbb465f9116f8b_sm.jpeg
  • 27107i_8dbb465f31f6747_sm.jpeg
  • 27107j_8dbb465f5ef02d8_sm.jpeg
  • 27107k_8dbb465fae1b5e3_sm.jpeg
  • 27107l_8dbb465fac7a805_sm.jpeg
  • 27107m_8dbb465f48da87c_sm.jpeg
  • 27107n_8dbb465f784f84b_sm.jpeg
  • 27107o_8dbb465f8bac2ce_sm.jpeg
  • 27107p_8dbb465f536e3e8_sm.jpeg

Mäter ca: 205cm högt & 46x102cm

Bruksslitage, anlupet, märken, fläckar, repor, färgbortfall, renoveringsbehov.

Belysning fungerar vid test.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK