27181 JÖRGEN FOGELQVIST. Komposition, färglitografi, signerad & numrerad 31/95, löst blad med passpartou (ej inramad).
Bildmått: 36x44cm.
passpartoumått: 60x65cm.
Fläck på passpartou.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |