37603
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37595
JACQUES ZADIG. Färglitografi, "Vilande kvinna", signerad, daterad -82 & numrerad 198/375.
Startbud80 SEK
37604
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Legal byggnation", signerad & daterad -58
Startbud80 SEK
37601
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "sommaräng", otydlig signatur.
Startbud80 SEK
37602
CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
Startbud80 SEK
37596
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell på textil, "stadsmotiv", otydlig signatur & daterad -86.
Startbud80 SEK