27269 Slagbord.

27269a_8dbba938ac22178_med.jpeg
  • 27269a_8dbba938ac22178_sm.jpeg
  • 27269b_8dbba938c66d146_sm.jpeg
  • 27269c_8dbba938dec4738_sm.jpeg
  • 27269d_8dbba939131a105_sm.jpeg
  • 27269e_8dbba93956e859f_sm.jpeg
  • 27269f_8dbba939b365b07_sm.jpeg
  • 27269g_8dbba93a38476e2_sm.jpeg

Mäter ca: 71cm högt & 105x151cm.

Ålders/bruksslitage, märken, repor, sprickor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK