27285 2 Äldre sidobord.

27285a_8dbba962be9fbf8_med.jpeg
  • 27285a_8dbba962be9fbf8_sm.jpeg
  • 27285b_8dbba962cf6bfbc_sm.jpeg
  • 27285c_8dbba962e88ce0e_sm.jpeg
  • 27285d_8dbba9630309746_sm.jpeg
  • 27285e_8dbba96318c31a1_sm.jpeg
  • 27285f_8dbba963390aec1_sm.jpeg

Mäter ca: 73cm höga & 44x74cm.

Bruksslitage, märken, repor, färgbortfall, något avlag.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK