28738 Soffa. Rokokostil, 1900-tal.

28738a_8dbe6ac0c2129c8_med.jpeg
  • 28738a_8dbe6ac0c2129c8_sm.jpeg
  • 28738b_8dbe6ac0c972510_sm.jpeg
  • 28738c_8dbe6ac0d04ba00_sm.jpeg
  • 28738d_8dbe6ac0d67f340_sm.jpeg
  • 28738e_8dbe6ac0db1f8e4_sm.jpeg
  • 28738f_8dbe6ac0e02d097_sm.jpeg

Mäter ca: 82cm hög, 75cm djup & 130cm bred.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK