Börjar: 19 nov 2023 17:15Avslutas: 26 nov 2023 18:00
26 NOVEMBER 2023
28762
BERTIL FRIDHAGEN. Bokhyllor, 2 sektioner, Bodafors.
Slutpris1 000 SEK
28738
Soffa. Rokokostil, 1900-tal.
SlutprisInga bud
28737
Soffa. Furu, 1970-tal.
SlutprisInga bud
28741
Soffgrupp. 5 Delar, 1900-tal.
Slutpris160 SEK
28750
Campingbord. Hopfällbart.
Slutpris80 SEK
28754
Soffa. Chesterfield-modell, Skinn.
Slutpris3 600 SEK
28751
Serveringsvagn. Funkis, 1930-40 talet.
Slutpris230 SEK
28761
Arkitekthurtsar/ritningsskåp. Proveniens Stiftelsen Teckningsmuseet Laholm.
Slutpris4 500 SEK