28741 Soffgrupp. 5 Delar, 1900-tal.

28741a_8dbe6ac9f23779b_med.jpeg
  • 28741a_8dbe6ac9f23779b_sm.jpeg
  • 28741b_8dbe6ac9f7d50b7_sm.jpeg
  • 28741c_8dbe6ac9fc44f42_sm.jpeg
  • 28741d_8dbe6aca008be98_sm.jpeg
  • 28741e_8dbe6aca04e17f0_sm.jpeg
  • 28741f_8dbe6aca08eb758_sm.jpeg

Soffan mäter ca: 85cm hög & 180cm bred.

Bruksslitage och märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK