31972 HJORT KNUDSEN. Fåtölj, "Harlem" Dansk design.

31972a_8dc5eadfbcb9fcb_med.jpeg
  • 31972a_8dc5eadfbcb9fcb_sm.jpeg
  • 31972b_8dc5eadfdc98eb9_sm.jpeg
  • 31972c_8dc5eadfef28614_sm.jpeg
  • 31972d_8dc5eae0012c20a_sm.jpeg
  • 31972e_8dc5eae013891a1_sm.jpeg
  • 31972f_8dc5eae029a92da_sm.jpeg

Mäter ca: 105cm hög, 74cm bred & 47cm i sitthöjd.

Är i gott bruksskick.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK