Börjar: 17 apr 2024 09:24Avslutas: 25 apr 2024 17:00
25 APRIL 2024
31967
ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.
Slutpris80 SEK
31968
Byrå. "Paris", 6 lådor.
Slutpris200 SEK
31972
HJORT KNUDSEN. Fåtölj, "Harlem" Dansk design.
Slutpris320 SEK
31973
Skrivbordsstol. Plast & metall.
Slutpris120 SEK
31969
Vitrinskåp. Samtida.
Slutpris350 SEK
31971
2 Karmstolar. 1800-Talet.
Slutpris80 SEK