32053 ARNOLD ERES. Olja på duk, "Mot havet", signerad & daterad 1972.

32053a_8dc607f8215dfea_med.jpeg
  • 32053a_8dc607f8215dfea_sm.jpeg
  • 32053b_8dc607f86aa20f2_sm.jpeg
  • 32053c_8dc607f8be3b608_sm.jpeg
  • 32053d_8dc607f8de1dc30_sm.jpeg
  • 32053e_8dc607f8ff080ca_sm.jpeg
  • 32053f_8dc607f920cb623_sm.jpeg
  • 32053g_8dc607f93f8c928_sm.jpeg

Rammått: 51x60cm.

Krackeleringar, färgsläpp.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK