Börjar: 19 apr 2024 17:13Avslutas: 28 apr 2024 17:00
28 APRIL 2024
32069
Glastavla. Venedig.
Slutpris400 SEK
32056
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 3 Akvarell/pastell, signerade.
SlutprisInga bud
32053
ARNOLD ERES. Olja på duk, "Mot havet", signerad & daterad 1972.
Slutpris260 SEK
32054
BO VEISLAND. Färglitografi, komposition, signerad, daterad 1990 & numrerad 181/350.
SlutprisInga bud
32055
JONNY OPPENHEIMER. Tryck.
Slutpris160 SEK
32073
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad & numrerad.
SlutprisInga bud
32052
Moithey, Maurille-Antoine, karta, kopparstuken & handkolorerad, Asia Veteribus nota.
Slutpris450 SEK