32774 SATSBORD, 2 delar, med kakelplattor, 1900-tal.

32774a_8dc7af1895258f9_med.jpeg
  • 32774a_8dc7af1895258f9_sm.jpeg
  • 32774b_8dc7af189a6f46f_sm.jpeg
  • 32774c_8dc7af189ee2685_sm.jpeg
  • 32774d_8dc7af18a49a249_sm.jpeg

Största mäter ca: 56cm högt & 36x52cm.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK