32810
Rökbord. Trä & mässing.
Slutpris160 SEK
32797
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
SlutprisInga bud
32770
STOL, "Pia", Sandvik Möbler, Norge, 50/60-tal.
Slutpris80 SEK
32768
BLOMSTERBORD, gjutjärn, jugendstil.
Slutpris230 SEK
32799
SOFFBORD, mahogny, 1900-talets senare del.
Slutpris120 SEK
32775
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft.
Slutpris80 SEK
32773
PIEDISTAL, mahogny, 1900-tal.
Slutpris140 SEK
32798
STOLAR, ett par, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Slutpris80 SEK
32787
Pall, 1960-talet, Konstskinn.
Slutpris80 SEK
32805
SOFFBORD, björk, Ulferts.
SlutprisInga bud
32801
Sängbord. 1940-talet, bonat lövträ.
Slutpris80 SEK
32788
Äldre pelarbord.
Slutpris100 SEK
32771
SOFFA, läder, Bo Concept.
Slutpris160 SEK
32779
KAMFERKISTA, 1900-tal.
Slutpris160 SEK
32824
Pall.
Slutpris180 SEK
32791
Pelarbord.
Slutpris100 SEK
32786
Pall, bambu med flätning.
SlutprisInga bud
32774
SATSBORD, 2 delar, med kakelplattor, 1900-tal.
Slutpris260 SEK
32769
NATTDUKSBORD, bemålat trä, samtida.
Slutpris260 SEK
32809
Rökbord, Trä & koppar.
Slutpris200 SEK