32801 Sängbord. 1940-talet, bonat lövträ.

32801a_8dc7b1a4310b6d5_med.jpeg
  • 32801a_8dc7b1a4310b6d5_sm.jpeg
  • 32801b_8dc7b1a449597a4_sm.jpeg
  • 32801c_8dc7b1a4597b9fc_sm.jpeg
  • 32801d_8dc7b1a46ab1a6a_sm.jpeg
  • 32801e_8dc7b1a47a8b389_sm.jpeg
  • 32801f_8dc7b1a48676ea0_sm.jpeg
  • 32801g_8dc7b1a491a924a_sm.jpeg

Mäter ca: 57cm högt & 35x47cm.

Bruksslitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK