33403 Säng. Uma-sängen, hopfällbar, trä, tidigt 1900-tal.

33403a_8dc94538a084cf2_med.jpeg
  • 33403a_8dc94538a084cf2_sm.jpeg
  • 33403b_8dc94538e12cb60_sm.jpeg
  • 33403c_8dc945391140cd9_sm.jpeg
  • 33403d_8dc9453936cd961_sm.jpeg
  • 33403e_8dc9453955c7fdc_sm.jpeg
  • 33403f_8dc9453973c137d_sm.jpeg
  • 33403g_8dc9453999e2a59_sm.jpeg
  • 33403h_8dc94539bbd230f_sm.jpeg
  • 33403i_8dc94539dfa5164_sm.jpeg
  • 33403j_8dc9453a062db75_sm.jpeg
  • 33403k_8dc9453a3009d57_sm.jpeg
  • 33403l_8dc9453a559db67_sm.jpeg

Mäter hopfälld ca: 47cm hög & 36,5x85cm.

Mäter utfälld ca: 80x166cm.

Bruksslitage, färgbortfall, ett ben är löst, odör.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK