33204
PELARBORD, med intarsia, 1900-talets andra hälft.
Slutpris80 SEK
33404
Vändbänk. Bemålad, 1800/1900 talet.
Slutpris350 SEK
33403
Säng. Uma-sängen, hopfällbar, trä, tidigt 1900-tal.
SlutprisInga bud
33408
Salongsbord. Mahogny, 1800 talet.
Slutpris80 SEK
33414
Sekretär. Art Deco, Tidigt 1900-tal.
Slutpris100 SEK
33413
Kontorsstol. Samtida.
Slutpris140 SEK
33409
Rottingsoffa & bord.
Slutpris600 SEK
33407
Äldre kontorsstol. 1950-talet.
Slutpris80 SEK
33410
Fåtölj. Skuren valnöt med dubbel rottingklädsel, Chippendale-stil, 1900-talets hälft.
Slutpris200 SEK
33405
Bockbord. Bemålad, 1800/1900-talet.
Slutpris200 SEK
33411
Bord. Chippendale-stil, 1900-talets hälft.
Slutpris230 SEK
33406
Kista. 1900-talet.
Slutpris100 SEK