33414 Sekretär. Art Deco, Tidigt 1900-tal.

33414a_8dc9458c26a093f_med.jpeg
  • 33414a_8dc9458c26a093f_sm.jpeg
  • 33414b_8dc9458c62d0dc7_sm.jpeg
  • 33414c_8dc9458c91a7d02_sm.jpeg
  • 33414d_8dc9458cb06ba34_sm.jpeg
  • 33414e_8dc9458ccafcfd1_sm.jpeg
  • 33414f_8dc9458ceab4af9_sm.jpeg
  • 33414g_8dc9458d0d8855f_sm.jpeg
  • 33414h_8dc9458d2c9d617_sm.jpeg
  • 33414i_8dc9458d4a277d2_sm.jpeg
  • 33414j_8dc9458d690f197_sm.jpeg
  • 33414k_8dc9458d8a858dc_sm.jpeg
  • 33414l_8dc9458da72a5f0_sm.jpeg

Mäter ca: 121,5cm högt & 45x95cm.

Bruksslitage, repor, märken, mindre fanerskada, saknas ett lådbeslag på nedersta lådan.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK