33512 Ljusstakar. Ett par, Gustaviansk-stil, Munka mässing, 1900-talet.

33512a_8dc9741a07d2bb3_med.jpeg
  • 33512a_8dc9741a07d2bb3_sm.jpeg
  • 33512b_8dc9741a1c72b89_sm.jpeg
  • 33512c_8dc9741a2eaa519_sm.jpeg
  • 33512d_8dc9741a3b31bc8_sm.jpeg
  • 33512e_8dc9741a4a7a5c0_sm.jpeg
  • 33512f_8dc9741a5968095_sm.jpeg
  • 33512g_8dc9741a66bbc66_sm.jpeg
  • 33512h_8dc9741a775e1b2_sm.jpeg
  • 33512i_8dc9741a8882bf9_sm.jpeg

Mäter ca: 24,5cm höga.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK