Börjar: 28 jun 2024 16:22Avslutas: 7 jul 2024 17:00
7 JULI 2024
- KOPPAR, MALM, BRONS, MÄSSING & TENNRensa filter
33510
HANS-AGNE JAKOBSSON, 4 Ljusstakar, L92, Mässing, Markaryd.
Slutpris200 SEK
33550
Kopparbalja på ben. 1800-talet.
Startbud80 SEK
33496
Diverse koppar.
Slutpris230 SEK
33534
Burk med lock. "Ananas", mässing, Gusum.
Slutpris450 SEK
33531
Ljusstake. Mässing & metall, Karshi, 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK
33513
Ljusstakar, Ett par, Barock-stil, Munka mässing, 1900-talet.
Slutpris120 SEK
33549
Kopparbalja med stativ. 1800-1900 talet.
Startbud80 SEK
33512
Ljusstakar. Ett par, Gustaviansk-stil, Munka mässing, 1900-talet.
Slutpris160 SEK
33490
Måttkannor, Koppar.
Slutpris320 SEK
33494
Diverse koppar.
Slutpris200 SEK