33552 Koffert. 1900-talets början.

33552a_8dc97705af92749_med.jpeg
  • 33552a_8dc97705af92749_sm.jpeg
  • 33552b_8dc97705ce01cac_sm.jpeg
  • 33552c_8dc97705ec7899f_sm.jpeg
  • 33552d_8dc977060a87f68_sm.jpeg
  • 33552e_8dc977062c81bbe_sm.jpeg
  • 33552f_8dc9770652ced3b_sm.jpeg

Mäter ca: 48cm hög & 41x67cm.

Åldersrelaterat slitage.

Saknas nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK