33544
Trädgårdsgrupp. Ormbunke-modell, Riab, 4 delar, metall & träribbor, renoveringsobjekt.
Slutpris5 500 SEK
33518
4 Trädgårdsstolar. Ihopfällbara
Slutpris140 SEK
33552
Koffert. 1900-talets början.
Slutpris160 SEK
33504
MARIA HEDENSJÖ BERGQUST, Vagn med lådor, IKEA, 1980-talet.
Slutpris450 SEK
33502
Äldre barnstol. 1800/1900-talet.
Startbud80 SEK
33569
Litet bord.
SlutprisInga bud
33548
Plåtstol. Bistro.
Startbud80 SEK
33567
Bord. Jugend.
Slutpris100 SEK
33542
Trädgårdsmöbler. 2 Stolar & 1 bord, trä, hopfällbart.
Slutpris120 SEK
33551
3 Industristolar. Grythyttans stålmöbler.
Slutpris450 SEK
33546
AWAB PAll.
Startbud80 SEK
33568
3 stolar. Samtida.
SlutprisInga bud
33570
Skåp med belysning. Teak, 2 delat.
SlutprisInga bud
33571
Kontorstol. Höj & sänkbar.
Slutpris80 SEK