34154 Kökssoffa. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2007.

34154a_8dca62a57706a75_med.jpeg
  • 34154a_8dca62a57706a75_sm.jpeg
  • 34154b_8dca62a59658124_sm.jpeg
  • 34154c_8dca62a5b444238_sm.jpeg
  • 34154d_8dca62a5d908a55_sm.jpeg
  • 34154e_8dca62a5f9e0580_sm.jpeg
  • 34154f_8dca62a6126dafc_sm.jpeg
  • 34154g_8dca62a62fb7fd4_sm.jpeg
  • 34154h_8dca62a64f33310_sm.jpeg
  • 34154i_8dca62a66ba660f_sm.jpeg

Mäter ca: 84,5cm hög, 114cm bred & 46,5cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, mindre avslag.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK