34120
Karmstol. Rokoko stil.
Slutpris100 SEK
34152
Hopfällbart klaffbord med Perstorps-plattor.
Slutpris290 SEK
34085
Förvaring / sittmöbel. Hemmabygge.
Slutpris120 SEK
34117
Bord.
SlutprisInga bud
34102
Telefonhylla. Teak, 1950/60- talet.
Slutpris80 SEK
34116
Bänk med förvaring.
Slutpris100 SEK
34077
2 Stolar. Mässing. Chiavari, Italien, 1900-talet.
Slutpris750 SEK
34154
Kökssoffa. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2007.
Slutpris230 SEK
34081
2 Pallar & 3 Stolar.
Slutpris80 SEK
34082
Sängbord. Teak.
Slutpris290 SEK
34079
Karmstol, barock.
Slutpris80 SEK
34157
Skänk. 1900-Talet.
Slutpris230 SEK
34143
Barbord & 2 barstolar. Crom, läder & trä.
Slutpris100 SEK
34145
Hopfällbar stol. Viktoriansk, 1800-talet.
Slutpris230 SEK
34147
Klaffbord/kuvertbord. 1900-Talet.
Slutpris180 SEK
34146
Soffbord/matbord. Teak, 1950/60-talet.
Slutpris80 SEK
34115
2 Byrås. "Aneboda", IKEA.
SlutprisInga bud
34118
Karmstol. Empire. 1800 talet.
Slutpris140 SEK
34153
2 Pinnstolar.
Slutpris120 SEK
34114
Liten byrå.
SlutprisInga bud
34083
Fåtölj. IKEA.
SlutprisInga bud
34084
Klädd stol.
Slutpris80 SEK
34155
Bokhylla. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2008.
Slutpris160 SEK
34080
2 Solstolar, Badenbaden.
Slutpris140 SEK
34119
Tamburmajor. JYSK
Slutpris80 SEK
34122
2 Pallar.
SlutprisInga bud
34158
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
Slutpris80 SEK
34121
Förvaring, badrum. Plast.
Slutpris80 SEK
34090
2 Blomster bord. Rotting.
Slutpris100 SEK
34144
Soffbord. Teak, 1960-talet.
Slutpris120 SEK
34142
Barbord & 2 barstolar. "Björkudden", IKEA.
Slutpris160 SEK