Börjar: 17 jul 2024 07:01Avslutas: 25 jul 2024 17:00

25 JULI 2024

Karmstol. Rokoko stil.
34120
Karmstol. Rokoko stil.
Slutpris100 SEK
Hopfällbart klaffbord med Perstorps-plattor.
34152
Slutpris290 SEK
Förvaring / sittmöbel. Hemmabygge.
34085
Slutpris120 SEK
Bord.
34117
Bord.
SlutprisInga bud
Telefonhylla. Teak, 1950/60- talet.
34102
Slutpris80 SEK
Bänk med förvaring.
34116
Bänk med förvaring.
Slutpris100 SEK
2 Stolar. Mässing. Chiavari, Italien, 1900-talet.
34077
Slutpris750 SEK
Kökssoffa. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2007.
34154
Slutpris230 SEK
2 Pallar & 3 Stolar.
34081
2 Pallar & 3 Stolar.
Slutpris80 SEK
Sängbord. Teak.
34082
Sängbord. Teak.
Slutpris290 SEK
Karmstol, barock.
34079
Karmstol, barock.
Slutpris80 SEK
Skänk. 1900-Talet.
34157
Skänk. 1900-Talet.
Slutpris230 SEK
Barbord & 2 barstolar. Crom, läder & trä.
34143
Slutpris100 SEK
Hopfällbar stol. Viktoriansk, 1800-talet.
34145
Slutpris230 SEK
Klaffbord/kuvertbord. 1900-Talet.
34147
Slutpris180 SEK
Soffbord/matbord. Teak, 1950/60-talet.
34146
Slutpris80 SEK
2 Byrås. "Aneboda", IKEA.
34115
2 Byrås. "Aneboda", IKEA.
SlutprisInga bud
Karmstol. Empire. 1800 talet.
34118
Karmstol. Empire. 1800 talet.
Slutpris140 SEK
2 Pinnstolar.
34153
2 Pinnstolar.
Slutpris120 SEK
Liten byrå.
34114
Liten byrå.
SlutprisInga bud
Fåtölj. IKEA.
34083
Fåtölj. IKEA.
SlutprisInga bud
Klädd stol.
34084
Klädd stol.
Slutpris80 SEK
Bokhylla. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2008.
34155
Slutpris160 SEK
2 Solstolar, Badenbaden.
34080
2 Solstolar, Badenbaden.
Slutpris140 SEK
Tamburmajor. JYSK
34119
Tamburmajor. JYSK
Slutpris80 SEK
2 Pallar.
34122
2 Pallar.
SlutprisInga bud
Hörnskåp. Idegran, Engelsk-stil, 1900-talet.
34158
Slutpris80 SEK
Förvaring, badrum. Plast.
34121
Förvaring, badrum. Plast.
Slutpris80 SEK
2 Blomster bord. Rotting.
34090
2 Blomster bord. Rotting.
Slutpris100 SEK
Soffbord. Teak, 1960-talet.
34144
Soffbord. Teak, 1960-talet.
Slutpris120 SEK
Barbord & 2 barstolar. "Björkudden", IKEA.
34142
Slutpris160 SEK